Sylwestrowa noc pod okiem lubuskich policjantów


Podczas ostatniego dnia 2019 roku i z początkiem Nowego Roku w województwie lubuskim nie doszło do żadnego wypadku drogowego, a plenerowe imprezy sylwestrowe odbyły się spokojnie, bez poważniejszych zdarzeń. Było to możliwe dzięki ciężkiej pracy kilkuset policjantów, ale także dzięki odpowiedzialnemu zachowaniu Lubuszan.W sylwestrową noc kiedy większość mieszkańców województwa lubuskiego świętowało nadejście Nowego Roku, o bezpieczeństwo troszczyło się kilkuset policjantów. Zaangażowanie i ciężka praca funkcjonariuszy pozwoliły, aby ta wyjątkowa noc minęła spokojnie i bezpiecznie. Mundurowi na terenie całego województwa zabezpieczali imprezy plenerowe oraz zapewniali bezpieczeństwo w ruchu drogowym. 

Zaangażowanie policjantów oraz odpowiedzialne zachowanie mieszkańców przyczyniło się do tego, że na ulicach podczas sylwestrowych zabaw było bezpiecznie, a na drogach nie doszło do żadnego wypadku drogowego. Tu należy pochwalić także kierowców, którzy po lubuskich trasach przemieszczali się spokojnie, nie naciskając zbyt mocno na pedał gazu. 

Niestety, w ostatni dzień minionego roku i z początkiem Nowego Roku nie obyło się bez osób, które zdecydowały się wsiąść za kierownicę pojazdu po alkoholu. Policjanci podczas prowadzonych działań zatrzymali 7 nietrzeźwych kierujących, którzy za swoje nieodpowiedzialne i niebezpieczne zachowanie stracili prawo jazdy i odpowiedzą przed sądem.Share on Google Plus

About Anonimowy

0 komentarze:

Publikowanie komentarza